Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) - 30 Вересня 2010 - VipUA-безкоштовно скачати софт, музику, фільми, ігри
читання rss стрічки

VipUa.at.ua - скачати безкоштовно

banner_468x60

VipUA-безкоштовно скачати софт, музику, фільми, ігри

Вітаю всіх хто шукає де можна скачати фільм, програми, ігри безкоштовно. Тут можна знайти абсолютно всі новинки кіно. Портал для тих хто знає як скачати фільм з Rapidshare Depositfiles LetitBit VipFile Turbobit

Головна » 2010 » Вересень » 30 » Скачати безкоштовно Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)

Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)

Оценка 0
Перед тим як завантажити Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків), перевірте ВСІ посилання на працездатність. На момент публікації Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків), всі посилання були в робочому стані.

Хочеш Завантажити безкоштовно Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків), за прямим посиланням? Клікай по посиланнях на скачування після напису Завантажити Безкоштовно /Скачать бесплатно / Download Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків).Натискаючи на посилання, Ви потрапляєте на ресурс, де отримуєте без очікування, без смс, без реєстрації пряме посилання на Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків). Прочитайте інформацію про публікації, нижче під інформацією розташовані посилання на те, що б безкоштовно завантажити Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) без смс і без реєстрації!
Завантажити | Скачать | Download Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)

 Криптографія - наука про методи забезпечення конфіденційності (неможливості прочитання інформації стороннім) і автентичності (цілісності і справжності авторства, а також неможливості відмови від авторства) інформації.

Юлій Цезар не довіряв гінцям. Тому, відправляючи листи своїм генералам, він замінював кожну букву A у своєму повідомленні на D, кожну B на E, і т.д. Тільки той, хто знав правило «зсуву на 3» міг розшифрувати його послання. Шифр Цезаря

Вкрай простий приклад симетричного шифрування - це підстановки шифр. Підстановки шифр замінює кожну частину інформації іншою інформацією. Найчастіше це досягається зсувом букв алфавіту. Пара прикладів - це Секретне кільце-декодер капітана Міднайт, яке могло бути у вас у дитинстві, і шифр Юлія Цезаря. В обох випадках алгоритм полягає в тому, щоб зрушити алфавіт, а ключ - це число букв, на яке вироблене зсув.

Припустимо, якщо ми вирішимо зашифрувати слово «SECRET», використовуючи ключ Цезаря, рівний 3, то зрушимо латинський алфавіт так, щоб він починався з третьої букви (D).

Отже, беручи вихідний варіант

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ,

і зміщуючи всі на 3, одержуємо

DEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZABC,

де D = A, E = B, F = C, і т.д.

Використовуючи цю схему, відкритий текст «SECRET» перетворюється на «VHFUHW». Щоб хтось міг відновити вихідний текст, ви повідомляєте йому, що ключ - 3.

Очевидно, що за сьогоднішніми мірками це надзвичайно слабкий алгоритм, тим не менш, навіть він допомагав Цезарю! І чудово демонструє, як діє симетричне шифрування.

Видавництво: різні
Рік видання: різні
Сторінок: багато
Мова: тільки російська
Формат: DJVU, PDF, DOS
Кількість: 40 книг 2 диски
Розмір: 301.19 Мб

Завантажити безкоштовно / Скачать бесплатно / Download  Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)
Додати в закладкиУвага! Якщо Ви згодні з усім, що написано нижче, натисніть Завантажити | Скачать Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) що б завантажити цей файл. Всі матеріали розміщені на даному сайті зібрані у вільному розповсюдженні на великих інтернет порталах в мережі Інтернет, і призначені тільки для ознайомлення. Всі права на програми та ігри належать їх авторам. Власники (адміністрація) сайту, не несуть ніякої відповідальності за подальше використання всіх матеріалів з сайту. Якщо Ви є розробником програмного забезпечення, представленого на даному ресурсі і вважаєте, що розміщення будь-яких файлів, порушує Ваші авторські права, то зв'яжіться з адміністрацією сайту, і ми видалимо ці файли.Випадкові новини сайту:

Енциклопедія сексу - Ганна Хупер (PC / Rus / Новий диск) / Энциклопедия секса - Анна Хупер (PC/Rus/Новый диск)
Playboy # 1 (январь/2011/Украіна)
XXX TV Online - 2010/Rus
Осіння Студентська Вечірка (Листопад 2010)
Marie Claire №10 (октябрь 2010) Россия
Планування, ремонт і дизайн квартири своїми руками
Зроби сам фото на документи
Alcohol 120% 2.0.1.2031 Portable


Пошукові запити:

• Скачать Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) без регистрации и SMS • Скачать бесплатно Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) • Скачати Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків) без реєстрації і SMS • Завантажити безкоштовно Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)

Теги: книг, шифрування, збірка, Та, (велика, Криптографія, дисків)

Категорія: Навчання, курси | Додав: Andr
Переглядів: 1724 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0


ЗАЛИШ СВІЙ КОМЕНТАР О Криптографія та шифрування (велика збірка книг і дисків)

Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Ще пару років тому, щоб знайти хороший розважальний портал, доводилося переглянути купу посилань, не кажучи вже про те що якщо Ви хотіли знайти те місце, звідки можна було б скачати фільми безкоштовно, а завантажити софт або ігру було взагалі неможливо. Але ось за кілька років в інтернеті все перевернулося. Тепер щось знайти в інтернеті не становить праці, раніше Ви ходили в магазин і купували диск з фільмом або софтом, але тепер Це можна зробити інакше - зайти на сайт, наприклад на наш vipua.at.ua, в потрібний вам розділ і завантажити софт або фільм. Тепер вам не треба витрачати купу часу щоб знайти софт або новинки фільмів. Все тепер можна знайти на розважальному порталі vipua.at.ua, причому абсолютно безкоштовно ви можете скачати фільм музику софт і багато іншої корисної інформації

VipUA.at.ua

  • Украина онлайн
Увага, вся інформація розміщена на сайті користувачами, тому власники сайту не несуть відповідальності за правдивість, валідність, ступінь контрафактності. Якщо ви вважаєте що інформація розміщена неправомірно, повідомте будь ласка в службу підтримки та інформацію буде негайно видалено. Вся інформація розміщена на підставі угоди